line
line
Hakkımızda | TaraftarAtkı | TaraftarAtkısı
Hakkımızda


ANA SAYFA / Hakkımızda

Desteklediğiniz, maçlarına gittiğiniz takımınızın, her önemli pozisyonunda ve gollerinde çıldırdığınız takımınızın taraftar atkılarını, Dokuma Atkı Saten Atkı ve Triko Atkı modelleri ile 1999 yılından bu güne en uygun fiyatlarla sizlere ulaştıran Kg Karma Grup Reklam San. Tic. Ltd. Şti. şimdi yeni Markası olan KARMA ile ve yeni web sitesiyle karşınızda!

Kuruluşumuzdan bu güne, her zaman prensiplerimizin en üstünde yer alan müşteri memnuniyetini sürdürmek, en önemli hedefimizdir. Bu nedenle, yeni sitemizde sizlere “7/24 Canlı Destek Hattı” ve "WhatsApp Atkı Hattı" ile de destek vermeye başlıyoruz. 

Sitemizdeki ürünlerimiz bölümünde bulunan triko atkıdokuma atkıyazlık atkısaten atkıHd Atkıpolar atkı, ve benzeri modellerimiz sizlere fikir verme amaçlıdır.

Atkı model ve tasarımlarımız, sizlerin ve bizlerin hayalgüçleri ile sınırlıdır.

Bu kapsamda, tasarım ekibimiz de, her geçen gün artan tecrübelerini, sizlere farklı modellerde atkılar tasarlayarak ve bunları sizlere ücretsiz olarak sunarak firmamızı benzerlerinden ayırıyor.

Firmamız yalnızca atkı üretimiyle sınırlı kalmayıp, sizlere şapka, polar mont, üç iplik sweatshirt, promosyon tshirt gibi farklı türlerde taraftar fan ürünlerini de ulaştırmaktadır.

Tekrar söylüyoruz, bizim için bir numaralı prensip müşteri memnuniyetidir.

Aklınıza takılan en küçük detayı bile bize sormaktan çekinmeyin.

Çok Yakında İOS ve Android için "Google Play Atkı" ve "App Store Atkı" uygularımız ile hizmetinizde olacağız.

"WhatsApp Atkı Hattı" 0541 380 25 05

“Taraftar Atkısı Canlı Destek Hattı” 0850 302 03 33

Etiketlerimiz : Dokuma Atkı / Saten Atkı / Şapka İmalatı / Ucuz Şapka / T-shirt İmalat / Promosyon T-shirt

Buff İmalatı Yapmaktayız www.buffimalat.com adresimizden sipariş verebilirsiniz.

  • Taraftar Atkısı Tasarla, Taraftar Atkısı Fiyatları, Taraftar Atkısı Yaptırma, Taraftar Atkısı Bağlamak, Taraftar Atkısı Imalatı, Taraftar Atkısı Nasıl Bağlanır Video, Taraftar Atkısı Nasıl Takılır, Taraftar Atkısı Bağlamak Resimli, Taraftar Atkısı Nasıl Bağlanır, Taraftar Atkı, Taraftar Atkısı Fiyatları, Taraftar Atkıları, Taraftar Atkı Fiyatları, Atkı Imalatı, Atkı Imalatı Izmir, Atkı Imalatı Ankara, Atkı Imalatı Istanbul, Atkı Imalatı Fiyatları, Atki Imalati, Taraftar Atkı Imalatı, Atkı Bere Imalatı, Triko Atkı Imalatı, Bursa Atkı Imalatı, Taraftar Atkı ve Ürünlerinde Hızlı Teslimat ve Uygun Fiyat Garantisi En İyi Kaliteli Üretim taraftaratkisi.net !

Taraftar Atkısı, Taraftar Atkısı Nasıl Bağlanır, Taraftar Atkısı Tasarla, Taraftar Atkısı Yaptırma, Taraftar Atkısı Bağlamak, Taraftar Atkısı Imalatı, Taraftar Atkısı Nasıl Bağlanır Video, Taraftar Atkısı Nasıl Takılır, Taraftar Atkısı Bağlamak Resimli, Taraftar Atkısı Nasıl Bağlanır, Taraftar Atkı, Taraftar Atkısı Fiyatları, Taraftar Atkıları, Taraftar Atkı Fiyatları, Atkı Imalatı, Atkı Imalatı Izmir, Atkı Imalatı Ankara, Atkı Imalatı Istanbul, Atkı Imalatı Fiyatları, Atki Imalati, Taraftar Atkı Imalatı, Atkı Bere Imalatı, Triko Atkı Imalatı, Bursa Atkı Imalatı